1. Home
  2. Informatie
  3. Schoolinformatie
  4. Team Het Kompas

Team Het Kompas

 

Kinderen spreken ons aan met “juf of meneer…en dan de voornaam”.

 

 

 Schoolleiding

Francy Derijck     Directeur

Leerkrachten

Marianne van Zundert    Renée Jongerius              

maandag t/m woensdag

woensdag t/m vrijdag

Groep Rood  (groep 1/2)

 

Edith van der Sande

Marion Waterlander

maandag t/m woensdag

woensdag t/m vrijdag

Groep Goud (groep 3)

Malinda Eestermans

maandag t/m vrijdag

Groep Geel  (groep 3/4)

 

Yvonne Verboeket

Suus Kavelaars                  

maandag t/m woensdag

woensdag t/m vrijdag

Groep Wit  (groep 4)

 

Linsey Huijsman

Evy Oosterbos

maandag t/m woensdag

donderdag en vrijdag

Groep Groen  (groep 5)

(vervanging voor Sander vd Aa)

Petra Janssen                    

Lenneke Oort                  

maandag t/m woensdag

woensdag t/m vrijdag

Groep Paars  (groep 5)

Ellen Drent

Kirsten Jeras

maandag t/m woensdag

woensdag t/m vrijdag

Groep Blauw (groep 6)

 

Sietske Kuijpers                  

maandag t/m vrijdag

Groep Brons  (groep 6)

 

Janis Derksen                  

Lenneke Derks                  

maandag t/m woensdag

woensdag t/m vrijdag

Groep Oker  (groep 7)

Heidi den Braber

maandag t/m vrijdag

Groep Oranje  (groep 7)

 

Sietske Bachman

Hermine Duits

maandag t/m donderdag

vrijdag

Groep Zilver  (groep 8)

 

Ondersteunend

Astrid Rens

Zorgcoördinator

Orthopedagoge

Jessica Hermans

Intern Begeleider (IB)

HB coördinator en leerkracht 

Patricia van Haperen

(vervanging voor Monique Koeken)

Intern Begeleider (IB)

Esther Kools

Lenneke Oort

Collegiale Consultatie (CC)

Lily van Gorp

Brigitte van der Meer

Logopediste / taalspecialist

Nicole van den Broek

Maatschappelijk werkende

 Jolanda Kilsdonk

Secretaresse - administratie

Eric de Bruijn

Conciërge

Anja Mol

Interieurverzorgster

Carien van Meer

Interieurverzorgster

Monique Janssen

Jeugdarts

Marley Erdelmann    Onderwijsassistent


Vakcoördinatoren

Onze school werkt met coördinatoren die zich in een bepaald vakgebied hebben gespecialiseerd.

 

Renée Jongerius              

Lenneke Derks                 

Lezen

Sietske Kuijpers

 

Spelling

Lily van Gorp

Brigitte van der Meer

Taal

Hermine Duits                 

Malinda Eestermans

Rekenen

Lenneke Oort                  

OGW

 

Yvonne Verboeket          

Marianne van Zundert   

Culturele vorming

Ellen Drent

Bibliotheek / leesbeleving

 

Jessica Hermans

Petra Janssen                   

Gedrag en sociaal emotionele ontwikkeling

 

 Edith van der Sande

 

Schrijven

Edith van der Sande

Jolanda Kilsdonk

ICT